Yodeyma parfémy 100ml

Yodeyma parfémy 100ml

Grid
List

Počet produktů: 42

Zobrazení 1-30 z 42 položek

Affaire

Eau de Parfum 100 ml -- Srdce tohoto parfému vytváří dokonalé spojení s vonnými tóny, které jej obklopují. Díky kořeněným a citrusovým tónům se jedná o vzrušující a smyslnou směs vůní.

Agua Fresca

Eau de Parfum 100 ml -- Originální směs vonných tónů vytváří revoluční a kultovní parfém. Je perfektní vůní pro jednoduché a mladistvé prostředí.

Beach

Eau de Parfum 100ml -- Díky citrusovým vysokým tónům dokáže tento parfém ihned zaujmout. Jeho jemné pižmové aroma přináší dojem čistoty a upřímnosti.

Blue

Eau de Parfum 100ml -- Citrusové vysoké tóny společně s kořeněným dotekem jasmínu v srdci parfému a dřevitým základem vytvářejí elegantní a nezávislý parfém.

Dauro

Eau de Parfum 100 ml -- Tento parfém vyniká svým svůdným duchem a čistým pudrovým charakterem se silnými vysokými citrusovými tóny.

Different

Eau de Parfum 100 ml -- Čisté vysoké tóny oleje pomerančových květů společně s kosatcem v srdci parfému přinášejí jemný dotek upřímnosti. Benzoe v základu mu dodává dotek aroma, které z něj vytváří nezaměnitelný parfém.

Energy

Eau de Toilette 100 ml -- Originální směs máty, hřebíčku a borovice přináší povzbuzující, svěží a přirozený dojem a vytváří tak inovující parfém.

Espacio

Eau de Toilette 100 ml -- Počáteční přítomnost levandule odhaluje svůj pravý květinový tón smícháním s pomerančovým květem. Vřelost santalového dřeva dodává parfému rafinovaný nádech.

First Men

Eau de Parfum 100 ml -- Explosivní směs tohoto pikantního a kořenitého parfému připomíná exklusinví a veselé prostředí. Výjímečná a originální kombinace.

Fruit Men

Eau de Parfum 100 ml -- Pikantní svěžest grepu dodává tomuto parfému dynamický nádech, který v kombinaci s ovocnými a dřevitými tóny připomíná chvíle pod širým nebem.

Hola

Eau de Toilette 100 ml -- Jednoduchá kombinace tohoto parfému vytváří běžnou svěží vůni, ale zároveň také velmi mužnou.

Ilvento

Eau de Parfum 100 ml -- Aromatické tóny tohoto parfému vyjadřují svěžest a nezávislost. V kombinaci s jeho dřevitým základem připomínají vřelost a dodávají mu nádech moderního kouzla.

Junsui

Eau de Parfum 100 ml -- Bohatá kombinace skořice, lotosového květu a tónů hesperide vyjadřují svěžest a blahobyt. Vůně, ktérá vzdává hold přírodě.

Kara Men

Eau de Parfum 100 ml -- Lehkost zrnka jalovce společně s aromatickými tóny rozmarýnu a dubovým mechem vyvolávají pocity potěšení a uvolnění.

Legend

Eau de Parfum 100 ml -- Jeho hojná kompozice začíná nakyslou svěžestí a po smíchání s kořenitým srdcem a intenzivním základem vzniká smyslný a polyvalentní parfém.

Moment

Eau de Parfum 100 ml -- Vysoké tóny tohoto parfému dávají průchod hřejivým a dřevitým tónům připomínajíce důmyslný a elegantní image.

Moon

Eau de Parfum 100 ml -- Smyslná kombinace tónů a síla vetiveru v srdci tohoto parfému komponují moderní a charismatické aroma.

Morfeo

Eau de Parfum 100 ml -- Síla a mužnost pepře společně s vřelostí a jemností haba tonky vytvářejí nadčasový a silný parfém.

Nero

Eau de Parfum 100 ml -- Tato odvážná směs květinových a kořenitých tónů Srdce činí tento parfém jedinečným a tajemným.

Nueve

Eau de Parfum 100 ml -- Jiskřivé vysoké tóny hořkého pomeranče společně s mystickým nádechem kadidla komponují intenzivní směs, která díky vznešenému aroma vetiveru vytváří elegantní parfém.