Yodeyma parfémy 50 ml

Yodeyma parfémy 50 ml

Grid
List

Počet produktů: 27

Zobrazení 1-27 z 27 položek

Adriana

Eau de Parfum 50 ml -- Charismatické sladké tóny černého rybízu a silná přítomnost vanilky dělají, že tento parfém upoutá od prvního momentu svým osobním charakterem.

Aroma

Eau de Parfum 50 ml -- Tóny granátového jablka dodávají vůni ovocný a sametový ráz, který společně s orchideí a fialkou vytváří smělý a důmyslný parfém.

Gianna

Eau de Parfum 50 ml -- Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém.

Harpina

Eau de Parfum 50 ml -- Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém.

Iris

Eau de Parfum 50 ml -- Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytvářejí tajemnou směs vůní pro smyslnou ženu.

Kara

Eau de Parfum 50 ml -- Zelené vodní tóny vyjadřují smyslnost tohoto parfému.Delikátnost jablka v kombinaci s bambusem dodává dřevitým tónům jemnou svěžest.

Mía

Eau de Parfum 50 ml -- Květinové a orientální tóny ve spojení s pižmovou vůní Jasmínu Sambac vytváří speciální parfém, který po sobě zanechá intenzivní aroma.

Red

Eau de Parfum 50 ml -- Divoká kombinace jasmínu, vanilky a bílého pižma dáva tomuto parfému záhadnou a moderní směs.

Rinascere

Eau de Parfum 50 ml -- Svěžest grapefruitu v kombinaci s delikátní vůní ylang - ylang a intenzivní vůní pižma vytváří jedinečný vonný požitek z tohoto parfému.

Sophisticate

Eau de Parfum 50 ml -- Oslňující počátační vonné tóny jsou propojeny s vášnivou směsí jasmínu a vetiveru, a vytvářejí tak noblesní a moderní parfém.

Velfashion

Eau de Parfum 50 ml -- Kombinace pudrových tónů bílých květů, orientální základ a hřejivost květinového buketu vytvářejí dojem smyslnosti a křehkosti.

Vivacity

Eau de Parfum 50 ml -- Svěží citrusové tóny mísící se s harmonizující a uklidňující vůní růže, dodávají tomuto parfému nádech jemnosti a veselí.

Yode

Eau de Parfum 50 ml -- Citrusové tóny pomeranče a tajemného santalového dřeva jsou ve spojení ideální kombinací, která vytváří pocit, že jste se právě ocitli v rozkvetlé květinové zahradě.