Yodeyma parfémy 50ml

Yodeyma parfémy 50ml

Grid
List

Počet produktů: 17

Zobrazení 1-17 z 17 položek

Agua Fresca

Eau de Parfum 50 ml -- Originální směs vonných tónů vytváří revoluční a kultovní parfém. Je perfektní vůní pro jednoduché a mladistvé prostředí.

Beach

Eau de Parfum 50 ml -- Díky citrusovým vysokým tónům dokáže tento parfém ihned zaujmout. Jeho jemné pižmové aroma přináší dojem čistoty a upřímnosti.

Dauro

Eau de Parfum 50 ml -- Tento parfém vyniká svým svůdným duchem a čistým pudrovým charakterem se silnými vysokými citrusovými tóny.

Moment

Eau de Parfum 50 ml -- Vysoké tóny tohoto parfému dávají průchod hřejivým a dřevitým tónům připomínajíce důmyslný a elegantní image.

Nero

Eau de Parfum 50 ml -- Tato odvážná směs květinových a kořenitých tónů Srdce činí tento parfém jedinečným a tajemným.

Peak

Eau de Parfum 50 ml -- Intenzivní aroma bergamotky v kombinaci s přirozenou vůní kůže a kakaa vytváří po aplikaci tohoto parfému nezapomenutelný zážitek, který vás přenese do jiného světa.

Power

Eau de Parfum 50 ml -- Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. Výsledkem je elegantní a smyslný parfém.

Résolu

Eau de Parfum 50 ml -- Jemné tóny pomerančového květu, vyvážené aroma zázvoru a šalvěje činí z tohoto parfému odvážnou vůni pro svádění.

Root

Eau de Parfum 50 ml -- Intenzita tohoto parfému je charakteristická mátovou svěžestí, která se konsoliduje díky tónům pačuli.