Yodeyma parfémy 15ml

Yodeyma parfémy 15ml

Grid
List

Počet produktů: 30

Zobrazení 1-30 z 30 položek

Agua Fresca

Eau de Parfum 15 ml -- Originální směs vonných tónů vytváří revoluční a kultovní parfém. Je perfektní vůní pro jednoduché a mladistvé prostředí.

Beach

Eau de Parfum 15 ml -- Díky citrusovým vysokým tónům dokáže tento parfém ihned zaujmout. Jeho jemné pižmové aroma přináší dojem čistoty a upřímnosti.

Blue

Eau de Parfum 15 ml -- Citrusové vysoké tóny společně s kořeněným dotekem jasmínu v srdci parfému a dřevitým základem vytvářejí elegantní a nezávislý parfém.

Dauro

Eau de Parfum 15 ml -- Tento parfém vyniká svým svůdným duchem a čistým pudrovým charakterem se silnými vysokými citrusovými tóny.

Ilvento

Eau de Parfum 15 ml -- Aromatické tóny tohoto parfému vyjadřují svěžest a nezávislost. V kombinaci s jeho dřevitým základem připomínají vřelost a dodávají mu nádech moderního kouzla.

Junsui

Eau de Parfum 15 ml -- Bohatá kombinace skořice, lotosového květu a tónů hesperide vyjadřují svěžest a blahobyt. Vůně, ktérá vzdává hold přírodě.

Kara Men

Eau de Parfum 15 ml -- Lehkost zrnka jalovce společně s aromatickými tóny rozmarýnu a dubovým mechem vyvolávají pocity potěšení a uvolnění.

Legend

Eau de Parfum 15 ml -- Jeho hojná kompozice začíná nakyslou svěžestí a po smíchání s kořenitým srdcem a intenzivním základem vzniká smyslný a polyvalentní parfém.

Moment

Eau de Parfum 15 ml -- Ovocné vysoké tóny tohoto smyslného parfému dávají průchod hřejivým dřevitým tónům a přinášejí tak dojem sofistikované a elegantní image.

Nero

Eau de Parfum 15 ml -- Tato odvážná směs květinových a kořenitých tónů Srdce činí tento parfém jedinečným a tajemným.

Peak

Eau de Parfum 15 ml -- Intenzivní aroma bergamotky v kombinaci s přirozenou vůní kůže a kakaa vytváří po aplikaci tohoto parfému nezapomenutelný zážitek, který vás přenese do jiného světa.

Power

Eau de Parfum 15 ml -- Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. Výsledkem je elegantní a smyslný parfém.

Résolu

Eau de Parfum 15 ml -- Jemné tóny pomerančového květu, vyvážené aroma zázvoru a šalvěje činí z tohoto parfému odvážnou vůni pro svádění.

Root

Eau de Parfum 15 ml -- Nezapomenutelná směs citrusových vysokých tónů ve spojení s kardamonem a jantarem dodávají tomuto parfému intenzivní a atraktivní aroma.