PARFÉMY 50ML

PARFÉMY 50ML

Grid
List

Počet produktů: 43

Zobrazení 1-30 z 43 položek

Adriana

Eau de Parfum 50 ml -- Charismatické sladké tóny černého rybízu a silná přítomnost vanilky dělají, že tento parfém upoutá od prvního momentu svým osobním charakterem.

Agua Fresca

Eau de Parfum 50 ml -- Originální směs vonných tónů vytváří revoluční a kultovní parfém. Je perfektní vůní pro jednoduché a mladistvé prostředí.

Aroma

Eau de Parfum 50 ml -- Tóny granátového jablka dodávají vůni ovocný a sametový ráz, který společně s orchideí a fialkou vytváří smělý a důmyslný parfém.

Beach

Eau de Parfum 50 ml -- Díky citrusovým vysokým tónům dokáže tento parfém ihned zaujmout. Jeho jemné pižmové aroma přináší dojem čistoty a upřímnosti.

Dauro

Eau de Parfum 50 ml -- Tento parfém vyniká svým svůdným duchem a čistým pudrovým charakterem se silnými vysokými citrusovými tóny.

Gianna

Eau de Parfum 50 ml -- Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém.

Harpina

Eau de Parfum 50 ml -- Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém.

Iris

Eau de Parfum 50 ml -- Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytvářejí tajemnou směs vůní pro smyslnou ženu.

Kara

Eau de Parfum 50 ml -- Zelené vodní tóny vyjadřují smyslnost tohoto parfému.Delikátnost jablka v kombinaci s bambusem dodává dřevitým tónům jemnou svěžest.

Mía

Eau de Parfum 50 ml -- Květinové a orientální tóny ve spojení s pižmovou vůní Jasmínu Sambac vytváří speciální parfém, který po sobě zanechá intenzivní aroma.

Moment

Eau de Parfum 50 ml -- Vysoké tóny tohoto parfému dávají průchod hřejivým a dřevitým tónům připomínajíce důmyslný a elegantní image.

Nero

Eau de Parfum 50 ml -- Tato odvážná směs květinových a kořenitých tónů Srdce činí tento parfém jedinečným a tajemným.

Peak

Eau de Parfum 50 ml -- Intenzivní aroma bergamotky v kombinaci s přirozenou vůní kůže a kakaa vytváří po aplikaci tohoto parfému nezapomenutelný zážitek, který vás přenese do jiného světa.

Power

Eau de Parfum 50 ml -- Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. Výsledkem je elegantní a smyslný parfém.

Red

Eau de Parfum 50 ml -- Divoká kombinace jasmínu, vanilky a bílého pižma dáva tomuto parfému záhadnou a moderní směs.

Résolu

Eau de Parfum 50 ml -- Jemné tóny pomerančového květu, vyvážené aroma zázvoru a šalvěje činí z tohoto parfému odvážnou vůni pro svádění.