MINIPARFÉMY 15 ML

MINIPARFÉMY 15 ML

Grid
List

Počet produktů: 81

Zobrazení 1-30 z 81 položek

55 15ml

Eau de Parfum 15 ml -- El toque cítrico y la riqueza floral de este perfume, componen una explosiva mezcla de emociones que irradian felicidad.

Acqua Woman

Eau de Parfum 15 ml -- Veselé ovocné a květinové tóny připomínají chvíle pod širým nebem.Díky své přirozenosti je tato vůně vhodným společníkem pro každý den.

Adriana

Eau de Parfum 15 ml -- Charismatické sladké tóny černého rybízu a přítomnost vanilky dodávají parfému již od první chvíle osobitý charakter.

Agua Fresca

Eau de Parfum 15 ml -- Originální směs vonných tónů vytváří revoluční a kultovní parfém. Je perfektní vůní pro jednoduché a mladistvé prostředí.

Aroma

Eau de Parfum 15 ml -- Tóny granátového jablka dodávají vůni ovocný a sametový ráz, který společně s orchideí a fialkou vytváří smělý a důmyslný parfém.

Avec Toi

Eau de Parfum 15 ml -- Elegantní směs santalového dřeva a konvalinky vytváří příjemné hřejivé tóny, díky kterým je tento parfém jedinečným.

Beach

Eau de Parfum 15 ml -- Díky citrusovým vysokým tónům dokáže tento parfém ihned zaujmout. Jeho jemné pižmové aroma přináší dojem čistoty a upřímnosti.

Bella

Eau de Parfum 15 ml -- Podmanivá směs vybízí k rozptýlení, přináší jas a něžnost.Bella je hřejivým a smyslným parfémem.

Berlue

Eau de Parfum 15 ml -- Květinová směs tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává nezapomenutelnou vůni.Jeho osobité a delikátně silné aroma probouzí nespočet pocitů.

Blue

Eau de Parfum 15 ml -- Citrusové vysoké tóny společně s kořeněným dotekem jasmínu v srdci parfému a dřevitým základem vytvářejí elegantní a nezávislý parfém.

Dauro

Eau de Parfum 15 ml -- Tento parfém vyniká svým svůdným duchem a čistým pudrovým charakterem se silnými vysokými citrusovými tóny.

Escitia

Eau de Toilette 15 ml -- Su emotiva combinación, de estilo gourmand, hace de este perfume una fusión de dispares emociones.Sugiere felicidad y alegría.

Freshia

Eau de Parfum 15 ml -- Důraz vysokých tónů hespéride společně s jemnými tóny srdce a hlubokým aroma vanilky vytváří vyjíměčný a moderní parfém.

Fruit

Eau de Parfum 15 ml -- Bohatá ovocná směs a nevinnost jablka na místě vysokých tónů společně s intenzivními tóny noblesního nardu vytváří svěží a mladistvý parfém.

Gianna

Eau de Parfum 15 ml -- Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém.

Harpina

Eau de Parfum 15 ml -- Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém.

Ilvento

Eau de Parfum 15 ml -- Aromatické tóny tohoto parfému vyjadřují svěžest a nezávislost. V kombinaci s jeho dřevitým základem připomínají vřelost a dodávají mu nádech moderního kouzla.