Yodeyma parfémy 100 ml

Yodeyma parfémy 100 ml

Grid
List

Počet produktů: 61

Zobrazení 1-30 z 61 položek

Acqua Woman

Eau de Parfum 100 ml -- Veselé ovocné a květinové tóny připomínají chvíle pod širým nebem.Díky své přirozenosti je tato vůně vhodným společníkem pro každý den.

Agua de Yodeyma

Eau de Toilette 100 ml -- Vznešené vonné tóny tohoto parfému připomínají svěžest a noblesu.Jeho přirozenost a vytrvalost z něj utvářejí klasiku, která přechází z generace na generaci.

Aroma

Eau de Parfum 100 ml -- Tóny granátového jablka dodávají vůni ovocný a sametový ráz, který společně s orchideí a fialkou vytváří smělý a důmyslný parfém.

Avec Toi

Eau de Parfum 100 ml -- Elegantní směs santalového dřeva a konvalinky vytváří příjemné hřejivé tóny, díky kterým je tento parfém jedinečným.

Bella

Eau de Parfum 100 ml -- Podmanivá směs vybízí k rozptýlení, přináší jas a něžnost.Bella je hřejivým a smyslným parfémem.

Berlue

Eau de Parfum 100 ml -- Květinová směs tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává nezapomenutelnou vůni.Jeho osobité a delikátně silné aroma probouzí nespočet pocitů.

Delá

Eau de Parfum 100 ml -- Diskrétní kombinace vonných tónů tohoto mladistvého parfému připomíná jemnost, čistotu a svěžest.

Delice

Eau de Toilette 100 ml -- El corazón mágico de este perfume y su delicada combinación floral hacen que sea un clásico atemporal, una oda a la sutileza y la inocencia.

Escitia

Eau de Toilette 100 ml -- Su emotiva combinación, de estilo gourmand, hace de este perfume una fusión de dispares emociones.Sugiere felicidad y alegría.

Floral

Eau de Parfum 100 ml -- Uklidňující směs květu lnu a vanilky společně se svěžestí bergamotky dodávají tomuto parfému dojem čistoty.Přináší pokoj a eleganci.

Freshia

Eau de Parfum 100 ml -- Důraz vysokých tónů hespéride společně s jemnými tóny srdce a hlubokým aroma vanilky vytváří vyjíměčný a moderní parfém.

Fruit

Eau de Parfum 100 ml -- Bohatá ovocná směs a nevinnost jablka na místě vysokých tónů společně s intenzivními tóny noblesního nardu vytváří svěží a mladistvý parfém.

Gianna

Eau de Parfum 100 ml -- Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém.

Harpina

Eau de Parfum 100 ml -- Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém.

Ice pour Femme

Eau de Parfum 100 ml -- El espíritu fresco de las notas hespérides y la equilibrada composición con los toques empolvados, hacen un perfume ideal para un hombre contemporáneo.

Il

Eau de Parfum 100 ml -- Zvláštní květinové a anýzové aroma tohoto parfému se stává objektem touhy pro silné osobnosti s pevným charakterem.

Iris

Eau de Parfum 100 ml -- Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytvářejí tajemnou směs vůní pro smyslnou ženu.

Kara

Eau de Parfum 100 ml -- Zelené vodní tóny vyjadřují smyslnost tohoto parfému.Delikátnost jablka v kombinaci s bambusem dodává dřevitým tónům jemnou svěžest.