Dárky
ke každé objednávce dostanete dárek v hodnotě 350 kč

o masážní svíčce

Masážní svíčka v sobě skrývá nejen romantiku, ale také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin:

Jemná kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii.
Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a dokonale hydratují pokožku. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž, místo tělového mléka po koupeli a samozřejmě také pro intimní pohodu ve dvou.

Jak masážní svíčku používat?
Po zapálení svíčky se ztuhlý olej postupně rozpouští až dosáhne teploty potřebné pro masáž. Rozehřátý olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná, hydratovaná a vyživená. Během procedury se uvolňující vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňující pocit pohody a relaxace.
Masážní svíčka se dá použít opakovaně, opětovné rozehřátí masážní svíčky nijak nemění její vlastnosti.
Složení: sojový olej kosmetické kvality, konopný olej, kokosový olej, bambucké máslo, včelí vosk, slunečnicový olej, olej ze sladkých mandlí, přírodní vitamin E a vonný olej.
Obsah: 70 ml Celková hmotnost: 200 g

 

Při zakoupení 2 parfémů dostanete dárek v hodnotě 480 Kč

o soli:
I v klidu domova si na vlastní kůži můžeme užívat léčivých účinků moře. Postačí k tomu příjemná relaxační hudba, zapálená aromalampa a mořská sůl.

Pak už se jen ponoříme do teplé lázně. Mořská koupelová sůl prospívají našemu zdraví, je bohatá na minerály a blahodárně působí na pokožku. Je v ní totiž obsaženo v podstatě všechno, co náš organismus ozdraví, potěší i povzbudí. Mořská voda obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků, jako například vápník, hořčík, sodík, železo, jód, brom, draslík atd. Kombinace těchto cenných látek lidský organismus nabíjí a obnovují jeho rovnováhu.
Látky obsažené v mořské vodě pronikají pokožkou, dokáží stimulovat látkovou výměnu organismu a zrychlit krevní oběh. Mořská sůl působí antibakteriálně, urychluje tak hojení ran a kůži celkově regeneruje.
Výška: 21,5 cm Šířka: 10 cm Hloubka: 3,5 cm
Obsah 300 g.
Celková váha 620g.
Složení: Minerální mořská sůl, aroma.