ODHALTE EROTICKÉ KOUZLO PARTNERSKÉ MASÁŽE

82456Bolí vás celé tělo, a vy se ne a ne dostat na masáž. Proč to ale nezkusit s partnerem? Dáme vám pár užitečných rad, jak se vzájemně uvolnit po dlouhém dni a třeba i začít slibnou předehru…

Nemusíte mít doma zrovna masérský salon, abyste mohli po dlouhém dni dopřát odpočinek a úlevu unaveným svalům. Někdy ale není lehké muže k masírování zlákat. A to ani k tomu vzájemnému. Slibte mu proto nevinnou masáž s naší masážní svíčkou, jež vyústí v lechtivou předehru. Důležitou podmínkou, než začnete, je teplo v místnosti. To svaly uvolní a nebudou zatuhlé.

Ideálně si před masáží můžete dát horkou vanu nebo sprchu.
Ztlumte osvětlení a vypněte televizi, případně nalaďte příjemnou relaxační hudbu. Jediné pomůcky, které potřebujete, je naše masážní svíčka. ‚Dřít‘ si vzájemně kůži ‚nasucho‘ není to pravé. Osuškou nebo teplou dekou si nechte přikrýt nebo přikryjte část těla, na které se zrovna ‚nepracuje‘. To proto, že když tělo nevyvíjí žádnou aktivitu, může vám začít být zima. To by opět vedlo k tuhnutí svalů, což je pro masáž nežádoucí.

Masírovanému by ale nemělo být ani úplné horko. „Co považuji asi za nejdůležitější, je jemnost. Začít masáž zlehka. Připravit tělo milované osoby na to, že přijde masážní zážitek. Až když jsou svaly zahřáté, můžete přidat na intenzitě a namožené svaly více promasírovat. V tu chvíli už se intenzitě tlaku a fantazii meze nekladou. A závěr masáže by opět měl zakončit jemný a něžný dotyk… Pohlazení. Žádné plácnutí přes zadek. To by úplně celý dojem z masáže pokazilo.

svicka

Jděte na to!

Masážní svíčku nejprve zapalte a nechte rozpustit na potřebné množství. Pokud se vrhnete na partnera rovnou, studeným dotykem by se mu mohly napnout svaly, což je opak toho, čeho chcete dosáhnout. Pak už se pusťte do masáže. Začít můžete lehkými doteky a pak přejít na samotnou masáž. Tady platí hlavní pravidlo: Nic by nemělo bolet. Vaším úkolem není léčit například bolavá záda, ale pomoci svému partnerovi relaxovat.

„Pokud se budete vyhýbat místům, jako je krk, nebudete působit extrémní silou v oblasti krční páteře ani se nebudete pokoušet o nějaké ‚pokřupávání‘‘, nemůžete si ublížit. Dotyk je příjemný a masáž je o dotyku. Postupujte od krku a zad k rukám a nohám.

Nezapomeňte ani na místa, která se na první pohled typicky vhodná k masírování nezdají. Překvapivě příjemné a vzrušující je například masírování dlaní a prostoru mezi prsty.“

Přejeme Vám plno romantických zážitků s naší masážní svíčkou.

www.drevene-podlahy-barlinek.czwww.drevene-podlahy-brno.cz www.drevenepodlahybarlinek.cz www.podlahybarlinek.cz www.vinylovepodlahyparador.czwww.vinylove-podlahy-gerflor.cz www.podlahytisnov.cz www.vinylovepodlahygerflor.cz www.podlahykurim.cz www.podlahyblansko.cz www.bambusovepodlahybrno.cz www.vinyloveplovouci-podlahy.cz www.yodeyma-parfemy.czwww.vinylovepodlahydesignline.cz